2022 Fantastická zvířata

Magizoolog Mlok Scamender přijíždí do Spojených Států, aby zde vypustil bouřliváka zpět do jeho přirozeného prostředí. Naneštěstí si však prohodí svůj kouzelný kufr plný magických zvířat s nečarem Kowlaskim, který jej otevře. Zvířata se rozutečou a Mlokovi nezbývá nic jiného, než propátrat celý New York a rychle pochytat všechna zvířata, než se do celé věci vloží KOKUSa. Navíc se ukazuje, že po zvířatech pátrá ještě někdo další a ten někdo je chce použít k rozpoutání války mezi světěm kouzelníků a nečarů…

2021 Ostrov pokladů

Po Bristolském přístavu se proslýchá, že jistý zeman Trelawney najímá námořníky pro plavbu za pokladem! Bohužel zeman nemá příliš čuch na ty správné námořníky a tak půlka najaté posádky jsou ve skutečnosti bývalí piráti. Pro zemana, doktora Liveseyho a Jimma Hawkinse tak po připlutí k ostrovu nastávají horké chvilky. Naštěstí se jim podaří s několika věrnými námořníky vzbouřence přelstít a s pomocí trosečníka Billa Gunna nakonec získají poklad i loď Hispaniolu jen pro sebe.

2020 Pohádkový svět

Stačí jen jedno zatočení klikou kouzelného stroje a rázem se ocitáme v některé z pohádek. Pomůžeme rákosníčkovi vrátit hvězdu na oblohu, pejskovi s kočičkou upéct dort, zachráníme nejednu princeznu, s krtečkem ušijeme kalhoty s pořádnými kapsami a procestujeme řadu dalších pohádek.

2019 Mrakoplašova dobrodružství

Existuje mnoho světů, ale jen Zeměplocha je opravdu plocha a jen na Zeměploše najdete jediného MÁKa ve vesmíru – Mrakoplaše. Toho Mrakoplaše, kterého si shodou okolností najme první zeměplošský turista Dvoukvítek a se kterým shodou okolností procestuje celou Plochu od středu až po Okraj.

2018 12 úkolů pro Asterixe

Život v naší galské osadě by byl dokonale idilický – lov kanců, sběr jmelí, neumělé vyřvávání barda a neustále hádky o to, zda jsou rybářovy ryby čerstvé, nebo ne. Problém je ale za branami vesnice, kde se rozkládá řísmké impérium. Naštěstí nám Caesar dal nabídku – pokud splníme 12 úkolů, jež nám zadá, Řím před námi skloní hlavu. A tak se spolu s Asterixem a Obelixem vydáváme plnit úkoly jeden po druhém.
 

2017 M*A*S*H

Jedné noci v bažině…
Potter: ,,Pierci, jsi zastupující velící.“
Pierce: ,,Kdože jsem?“
B.J.: ,,A válka je v pytli.“
Aneb léto strávené v Korei v jednotce MASH, čili v mobilní armádní chirurgické nemocnici. Tábor se tak nesl ve znamení záchrany raněných, jejich operací, ale i snahy zpříjemnit si vojenský život, co to jde a udržet naší polní nemocnici v chodu.

2016 Jumanji

Kostky jsou vrženy a největší hra našeho života začíná – Jumanji. Magická desková hra nás vtáhne do svého světa plného divokých zvířat, nebezpečí a dobrodružství. Jediným způsobem úniku je hru dohrát a tím se vymanit z divokého světa Jumanji.

2015 Svět Narnie

V některých skříních najdete jen haraburdí, ale některé ukrývají nejen poklady, ale doslova celý svět! Svět ve kterém kvůli vládě zlé čarodějnice panuje věčná zima. Na nás je, abychom pomohli faunovi a ostatním místním obyvatelům vše změnit a čarodějnici přemoci.

2014 Hobit

Na vědomí se dává, že čaroděj Gandalf hledá odvážné hobity, kteří se připojí k trpasličí výpravě proti draku Šmakovi.

2013 Tenkrát na západě

V Americe právě zuří zlatá horečka, pojeďte společně s námi pomoci zlatokopům a postavit železnici napříč Amerikou. Stavbou železnice spojíme řadu měst. Setkáme se s indiány, bizony, ostřílenými pistolníky, zlatokopy a přátelskými přistěhovalci.

2012 Dračí kletba

Před mnoha a mnoha lety byla země Leuritas sužována zlými draky. Mocný Azulan je přemohl a vše zapsal do svých pamětí. Na dlouhá léta panoval v zemí klid a mír. Po smrti Azulana se však kniha ztratila, draci se vrátili a znovu drancují zem.

2011 Fata Morgana

Společně s letcem, který nešťastně havaroval, se budeme muset naučit přežít v poušti, najít vodu, rozdělat oheň nebo přespat ve volné přírodě.

2010 Holubinky, kouzelné městečko!

V městečku platí zcela jiná pravidla a zvyklosti, na jaké nejste zvyklí z našeho světa. Pojeďte ho s námi navštívit v době hlavní houbařské sezóny.

2009 Jeden za všechny…

…a všichni zajednoho! Královnin klenot je ztracen, čest královny i krále a mír v zemi jsou v ohrožení!

2008 Tajuplný ostrov

Nezapomenutelná příroda, modré laguny, exotická fauna, slunečné písčité pláže, okolo samé moře… Ale přece se tu děje něco zvláštního a tajuplného . . .

2007 Expedice Archeo

Byl nalezen přes sto let starý deník ztraceného archeologa popisující podivné a neuvěřitelné události, zápisy však náhle končí…

2006 Za slávou Dia

Idylická rovnováha mezi bohy na posvátné hoře Olymp byla narušena, podaří se potlačit zlo a nastolit mír ?

2005 Stroj času

Co vše se může stát, když se porouchá stroj času.

2004 Rytíři kulatého stolu

Staňte se jedním z rytířů.

2003 Muži v černém

Tajná mise, tajné poslání, tajemné bytosti a tajní agenti.

2002 M*A*S*H

K tomuto tématu snad není třeba nic dodávat. No prostě taková „NORMÁLNÍ“ polní nemocnice.

2001 Na hedvábné stezce

Tentokrát jako obchodníci putujeme s karavanou až do Číny. Odtud pašujeme bource morušového.

2000 Sedm démonů

Egyptská expedice se pouští do hledání Achnatonovy hrobky. Nabude to však nijak lehké, čeká ji boj s démony, kteří bedlivě střeží hrobku.

1999 Nekonečný příběh

Císařovna v zemi Fantazie churaví. Uzdravit ji může jen lidské mládě a to tak, že jí dá nové jméno.

1998 Stroj času

Víte co se stane, když se stroje času zmocní nesprávná osoba? Nastane všude chaos a zmatek. Proto jsme byli povoláni my, abychom napravili spáchané škody.

1997 Pravěk

Vracíme se o tisíce let zpátky do pravěku a poznáváme jak bylo těžké přežíti.

1996 Zlatá horečka

Brambora, jaké štěstí! Ach ne, jsem okraden, vždyť je zlatá!

Aktuálně na webu