Hry v Novohradských horách

17.-19.9.2021
odjezd: Sraz v pátek v 16:42 u železniční polikliniky (Nádražní ulice – bývalá zastávka MHD Nádraží naproti obchodnímu domu Mercury). Je zde přístřešek se zděnými sloupy. Pojede pro nás objednaný autobus.
sraz: V 16:00 u klubovny, zakončení v 18:00 tamtéž
příjezd: V neděli okolo 16:15 na místě odjezdu.
ubytování: Na Mášovně. V mapě ji najdete pod Jelením vrchem, jižně od Malont, což je vesnička na prahu Novohradských hor. V místě je zděná budova, ale kvůli většímu počtu účastníku se spí ve stanech na louce. Stany máme oddílové.
co s sebou: spacák, karimatka, kartáček a pasta
ešus s víčkem, lžíce, hrneček
šátek a baterka, tužka, zápisník, malý batůžek na sobotní odpolední putování
po okolí základny (stačí jeden do skupinky)
oblečení a obuv dle počasí
kartička pojištěnce či její kopie

rouška či respirátor

Páteční večeři (ostatní jídlo bude zajištěno organizátory akce nebo námi)
Hry v Novohradských horách (či zkráceně HvNh) jsou výjimečná výprava. Jde o mezioddílové klání s dlouholetou tradicí, které pořádá oddíl Čtveráci.

V pátek začínáme první večerní hrou ve 3 - členných týmech, ve kterých se poté i celé sobotní dopoledne soutěží v různých tábornických dovednostech. Odpoledne soutěže pokračují, ovšem na stanovištích rozmístěných v blízkém okolí Hájovny. Zápolení je poté uzavřeno večerním ohněm a v neděli dopoledne vyhlášením vítězů.

Covid opatření:
Dle aktuálního nařízení vlády je každý účastník povinen přinést potvrzení o
očkování, nebo prodělané nemoci před méně než 180 dny, nebo negativní test ze
zdravotnického zařízení
(pro volnočasové aktivity je platnost antigenního a PCR testu stejná = 7 dní). Pokud je dítě testováno ve škole, je potřeba přinést potvrzení, nebo rodičem podepsané čestné prohlášení. Pokud nemáte ani jedno z výše uvedeného, je možné si přinést svůj antigenní test a udělat si test na místě.
cena: 350,-