Hry v Novohradských horách

20.-22.9.2019
odjezd: Sraz v pátek 16:45 dole u obchodního centra Mercury, tedy na Žižkově třídě u zastávky autobusu č.33.
příjezd: V neděli okolo 16:00 k obchodnímu domu Mercury.
ubytování: Mášovna V mapě ji najdete pod Jelením vrchem, jižně od Malont, což je vesnička na prahu Novohradských hor. V místě je zděná budova, ale kvůli velkému počtu účastníku se spí ve stanech na louce. Stany máme oddílové.
co s sebou: Oblečení a obuv dle počasí, počítejte prosím s celodenním pohybem venku i za chladnějšího počasí. Spacák, karimatka, hrneček, ešus, lžíce. Kartáček, pasta a ručník. Zápisník, tužka a šátek. Páteční večeři. (ostatní jídlo bude zajištěno organizátory akce nebo námi).


Autobus nás sice doveze až na místo, ale přesto (i z důvodu tábornického ducha) by bylo dobré, kdyby byly všechny věci zabaleny v batohu, nikoliv v kufru, ale není to samozřejmě nutnost.
Hry v Novohradských horách (či zkráceně HvNh) jsou výjimečná výprava. Jde o mezioddílové klání s dlouholetou tradicí, které pořádá oddíl Čtveráci.


V pátek začínáme první večerní hrou ve 3 - členných týmech, ve kterých se poté i celé sobotní dopoledne soutěží v různých tábornických dovednostech. Odpoledne soutěže pokračují, ovšem na stanovištích rozmístěných v blízkém okolí Hájovny. Zápolení je poté uzavřeno večerním ohněm a v neděli dopoledne vyhlášením vítězů.
cena: 350,-