Hry v Novohradských horách

18.-20.9.2020
sraz: Sraz v pátek v 16:45 u železniční polikliniky (ulice nádražní - bývalá zastávka MHD nádraží směrem na Suché Vrbné). Je zde přístřešek se zděnými sloupy.
příjezd: V neděli okolo 16:00, opět na místo srazu.
ubytování: Mášovna - v mapě ji najdete pod Jelením vrchem, jižně od Malont. V místě je zděná budova, ale kvůli velkému počtu účastníků se spí ve stanech na louce. Stany máme oddílové.
co s sebou: Spacák, karimatka, kartáček a pasta.
Ešus, lžíce a hrneček.
Šátek a baterka, tužka, zápisník a malý batůžek na sobotní odpolední putování po okolí základny (stačí jeden do skupiny).
Oblečení a obuv dle počasí.
Kartička pojištěnce, či její kopie a dobrá nálada.
Páteční večeři (ostatní jídlo bude zajištěno námi, nebo organizátory akce).
Hry v Novohradských horách (či zkráceně HvNh) jsou výjimečná výprava. Jde o mezioddílové klání s dlouholetou tradicí, které pořádá oddíl Čtveráci.
V pátek začínáme první večerní hrou ve 3-členných týmech, ve kterých se poté i celé sobotní dopoledne soutěží v různých tábornických dovednostech. Odpoledne soutěže pokračují, ovšem na stanovištích rozmístěných v blízkém okolí Hájovny. Zápolení je poté uzavřeno večerním ohněm a v neděli dopoledne vyhlášením vítězů.
Podmínkou pro soutěžení, je že každý tým musí na místě odevzdat čitelně psaný, slušný vtip s pravěkou tématikou (do odjezdu si tedy rozmyslete, jaké znáte :-) ).

Přihlašujte se na oddílový email oddil@tkcassiopeia.cz a to nejdéle do středy 16.9.. Pokud máte jakýkoliv dotaz, obracejte se prosím na výše uvedený oddílový email. V případě potřeby můžete také zavolat na 722 784 048 (Lenka "Léňa" Vávrová).
cena: 350,-